Versenyeredmények

2018/19-es tanév

Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

vers 5-6. évfolyam

  1. Keszég Zsigmond 6.a és Berényi-Sima Lajos 6.b
  2. Cengeri Alma 6.c
  3. Hyross Liliána 6.b és Lóka Viktória 6.c

próza 5-6. évfolyam

  1. Sarusi Kis Balázs 6.b
  2. Slagt Diana 6.b
  3. Koleszár Emma 6.c

vers 7-8. évfolyam

  1. Répás Lili 7.b
  2. Zsiborás Lili 7.c
  3. Bíró Benedek 7.c

próza 7-8. évfolyam

  1. Herczeg Anna 6.b és Herczeg Fanni 7.c
  2. Sajósi Noémi 8.c

Kazinczy Szépolvasó Verseny

4. évfolyam

  1. Vida Bálint 4.b
  2. Csuba Anna 4. c
  3. Zóka Lili 4.a és Bakonyi Zsombor 4.c

Kazinczy Szépkiejtési Verseny

5-6. évfolyam

  1. Lóka Viktória 6.c
  2. Ketskés Krisztián 5.a
  3. Kovács Maya 5.c

7-8. évfolyam

  1. Répás lili 7.b
  2. Tőkés Míra 7.a
  3. Kömöz Dorka 8.b

Szövegértési verseny

5. évfolyam

  1. Cseh Liliána 5.a
  2. Kozma Ágnes 5.a
  3. Blaumann Luca 5.c

6.évfolyam

  1. Koleszár Emma 6.c
  2. Balaton Szofi 6.b
  3. Rosner Júlia 6.b

7. évfolyam

  1. Éger Viktória 7.a
  2. Szabó Nikoletta 7.b
  3. Grosser Dániel 7.a és Koroknai Lilla 7.a

8. évfolyam

  1. Vavrinecz Péter 8.b
  2. Pelle Zsófia 8.b és Bózsik Vilmos 8.c
  3. Laczkó Márton 8. c

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

5. évfolyam

  1. Antal Máté 5.c
  2. Nyíri Panna 5.a és Ugrin Luca 5.b
  3. Zeisler Máté 5.c
  1. évfolyam
  1. Szabó Dorina Babett 6.b
  2. Balaton Szofi 6.b
  3. Kullai Ádám 6.b
  1. évfolyam
  1. Szemlér Bálint 7.c
  2. Koós Veronika és Szabó Nikoletta 7.b
  3. Psenyeczki- Nagy Dániel 7.c
  1. évfolyam
  1. Kömöz Dorka 8.b
  2. Kákóczki Ádám 8.b
  3. Pelle Zsófia 8.b

Iskolai vers- és prózamondó verseny

 vers 1-2. évfolyam

  1. Lóka Andor 2.c
  2. Kardos Nagy Janka 2.b
  3. Baldauf Eszter 1.b

próza 1-2. évfolyam

  1. Táborszki Rozina 2.c
  2. Belánszky-Demkó Réka 2.c
  3. Ketskés Zalán 1. c és Balás Benedek 2. b

vers 3-4.  évfolyam

  1. Láng Veronika 3.a
  2. Hutás Olga Orsolya 4.a
  3. Lóka Natália 3.b és Vass Ádám Zalán 3.c

próza 3-4. évfolyam

  1. Vida Bálint 4.b
  2. Haász Vanda 3.c
  3. Koós Tamás 3.b

„Haza és Haladás” Történelem házi csapatverseny

 8. évfolyam

  1. Herendi Ádám és Do Hoang Son Levente 8.c
  2. Laczkó Márton és Oláh Márton 8.c
  3. Horváth Hanna és Kömöz Dorka 8.b

 

 

 

 


2017/18-as tanév

Iskolai versenyeredmények

 
 
 
 
 

2016/17-es tanév

 
Arany János és kora – zuglói történelem csapatverseny
 
7. évfolyam:
1. hely Czaha Gréta 7.a, Kovács Laura 7.a, Pikó Benedek 7.c
 

Zugló Kupa – Tornaverseny
1. hely csapat: Rozs Anna Júlia 3.a, Benedek Dalma 4.a, Farkas Lara 4.c, Bilik Vivien 3.c, Draskóczy Janka 3.c, Balaton Szofi 4.b

Zrínyi Ilona matematikaverseny
2. évfolyam
3. hely Juhász-Molnár Mirkó 2.a
4. hely Pozsár András 2.a
2. hely csapat: Juhász-Molnár Mirkó 2.a, Pozsár András 2.a, Szirmai Balázs Olivér 2.b
 
5. évfolyam
3. hely Jónás Gergő 5.c
3. hely csapat: Jónás Gergő 5.c, Koós Veronika 5.b, Szemlér Bálint 5.c
 
6. évfolyam
2. hely csapat: Kelemen Péter 6.b, Németh Márton 6.a, Pelle Zsófia 6.b

Zugló Kupa – mezei futóverseny

I. korcsoport, lány 600m
1. hely Fekete Orsolya 2.b
1. hely csapat: Fekete Orsolya 2.b, Meyer Luca 3.b, Horváth Petra 2.a, Sárdi-Nagy Johanna 3.c, Csuba Anna 2.c
 
II, korcsoport, fiú 1000m
1. hely csapat: Pelle Tamás 4.c, Kincses Kolos 4.c, Mező Marcell 3.c, Schütt Kristóf 4.c, Trautenberger Maurizio 4.b
 
II, korcsoport, lány 1000m
2. hely csapat: Mitók Eszter 4.c, Szatmári Zsófia 3.c, Németh Luca 4.a, Benedek Alina 3.c, Simon Anna 3.a
 
III. korcsoport, fiú 2000m
1. hely csapat: Laczkó Márton 6.c, Müller Márk 6.c, Takács Kornél 6.a, Makra Csongor 6.b, Kortusz-Fráter Bence 5.a
 
III. korcsoport, lány 1500m
1. hely csapat: Pelle Zsófia 6.b, fekete Vera 6.b, Ballai Júlia 5.a, Mező Anna 6.b, Mihalusz Noémi 5.c
 
IV korcsoport, fiú 3000m
1. hely Kopunovic Denis 8.c
1. hely csapat: Kopunovic Denis 8.c, Kincses Kristóf 7.a, Gerő Botond 8.a, Takács András 7.a, Mach Máté 7.c
 
IV korcsoport, lány 2000m
1. hely csapat: Lengyel Petra 7.a, Serfőző Csenge 8.a, Kocsis Izabell 7.b, Komár Lili 7.a, Kopunovic Lea 8.a

 


Komplex Vizuális Verseny – Iskolai forduló

 1. évfolyam:

  1. Kovács Dorka Kornélia 1.c
  2. Lu Jiani Helen 1.b
  3. Vass Ádám Zoltán 1.c

 2. évfolyam:

  1. Rácz Panna 2.a és Zóka Lili 2.a
  2. Gao Aidan 2.c és Neszteli Milán 2.a
  3. Hajdú Zsuzsanna 2.c

Különdíj: Rozgonyi Rozanna 2.a

 3. évfolyam:

  1. Bukovszki Janka 3.b
  2. Major Natália
  3. Koczka Petra 3.a és Kanakaridu Tia 3.a

4. évfolyam:

  1. Hegedüs Julianna 4.c
  2. Benedek Dalma 4.a
  3. Szabó Dorina 4.b és Muszev Niloka 4.a

 5. évfolyam:

  1. Hettlinger Ferenc 5.b
  2. Pozsár Eszter 5.c
  3. Visegrády Zsolt 5.a

Különdíj: Czifra Eszter 5.b

 6. évfolyam:

  1. Tremmel Máté 6.b
  2. Major Zita 6.a
  3. Galántai Liza 6.a

Különdíj: Rusz Réka 6.b és Cseh Natália 6.b

 7. évfolyam:

  1. Farkas Laura 7.b
  2. Bulman Amadea 7.b
  3. Major Zsófia 7.a és Czaha Gréta 7.a

 

 8. évfolyam:

  1. Ballai Emma 8.b
  2. Kókány Bernadett 8.c
  3. Gao Yuedawei Dávid 8.b

Különdíj: Ballai Anna 8.b


Kazinczy Szépolvasó Verseny

5-6. évfolyam:

  1. Kömöz Dorka 6.b
  2. Répás Lili 5.b
  3. Baráth Barnabás 5.c

Zugló Kupa Asztalitenisz

II. korcsoport, fiú
2. hely Kullai Ádám 4.b
3. hely Juhász-Molnár Erik 4.a
6. hely Trantenberger Maurizio 4.b

II. korcsoport, lány
1. hely Klemm Petra 4.b
2. hely Do Hoang Zsófia 4.b

III-IV. korcsoport, lány
1. hely Vágott Judit 8.c
4. hely Rosza Anna 8.c
5. hely Kókány Bernadett 8.c

Zugló Kupa Játékos Sportverseny

I-II. korcsoport
5. hely Városligeti Általános Iskola


Zugló Kupa Sakk

I. korcsoport, lány
1. hely Horváth Petra 2.a

I. korcsoport, fiú
1. hely Juhász-Molnár Mirkó 2.a
2. hely Szirmai Balázs 2.b
6. hely Pozsár András 2.a

III. korcsoport, fiú
1. hely Horváth Márk
3. hely Telek Gergő

IV. korcsoport, fiú
2. hely Farkas Rajmund 8.c
3. hely Pikó Benedek 7.c
4. hely Pikó Balázs 7.a
6. hely Dénes Donát 8.b


Zugló Kupa – Sárosi Imre Úszóverseny

I. korcsoport, lány, 50m gyors
2. hely Meyer Luca 3.b

I. korcsoport, lány, 50m mell
1. hely Meyer Luca 3.b
4. hely Pelle Krisztina 2.b
5. hely Mosolygó Sára 2.b

II. korcsoport, lány, 50m hát
3. hely Seres-Gömöry Lili 4.b

II. korcsoport, lány, 50m mell
5. hely Klemm Petra 4.b

III. korcsoport, lány, 50m gyors
4. hely Pelle Zsófia 6.b

III. korcsoport, lány, 50m hát
3. hely Tidrenczel Hanna 7.a

III. korcsoport, lány, 50m mell
4. hely Pelle Zsófia 6.b
5. hely Tidrenczel Hanna 7.a
6. hely Cseh Natália 6.b

I. korcsoport, fiú, 50m gyors
2. hely Szentesi Botond 2.b
6. hely Tidrenczel Olivér 2.a

I. korcsoport, fiú, 50m hát
2. hely Madaras Zétény 1.a

I. korcsoport, fiú, 50m mell
2. hely Szentesi Botond 2.b
3. hely Madaras Zétény 1.a

II. korcsoport, fiú, 50m gyors
3. hely Pelle Tamás 4.c
6. hely Fábián Máté 4.c

II. korcsoport, fiú, 50m hát
4. hely Fábián Máté 4.c

II. korcsoport, fiú, 50m mell
1. hely Pelle Tamás 4.c
4. hely Petlyánszki Patrik 3.b
6. hely Opra Benedek 4.c

III. korcsoport, fiú, 50m gyors
2. hely Hambardzumyan Arshak 6.a
3. hely Szentesi Zalán 5.c

III. korcsoport, fiú, 50m hát
1. hely Szentesi Zalán 5.c

III. korcsoport, fiú, 50m mell
1. hely Hambardzumyan Arshak 6.a


Herman Ottó biológia házi verseny

  1. évfolyam:

1. Major Zsófia 7.a

2. Stiblár Melinda 7.b

3. Czaha Gréta 7.a

4. Pikó Balázs 7.a és Vida Sára 7.a

5. Kovács Laura 7.a

 

  1. évfolyam:

1. Ballai Anna 8.b

2. Kövesdi Luca 8.c

3. Ballai Emma 8.b

4. Mester Ildikó 8.a

5. Berecz Vanessa 8.b és Kiss Áron 8.c

 


Simonyi Zsigmond helyesírási verseny – iskolai forduló

5. évfolyam:

1. Szemlér Bálint 5.c  (Nagy-Szabó Csilla)

2. Bíró Benedek 5.c

3. Jónás Gergő 5.c

 

6. évfolyam:

  1. Kömöz Dorka 6.b (SoósTünde)
  2. Nagy Márton Nóra 6.b
  3. Kelemen Péter 6.b

 

7. évfolyam:

  1. Kovács Laura 7.a  (Bartók Mária)
  2. Czaha Gréta      7.a
  3. Földessy Farkas 7.c, Lengyel Petra 7.a, Takács András 7.a

 

8.évfolyam:

  1. Benedetti Flóra 8.b (Vékei Erzsébet)
  2. Szöllősi András 8.c (Nagy-Szabó csilla)
  3. Kövesdi Luca 8.c

Kazinczy Szépolvasó Verseny – iskolai forduló

4. évfolyam:

  1. Szőllőssy Fanny 4.a
  2. Lóka Viktória 4.c
  3. Bulyovszky Míra 4. és Berényi-Sima Lajos 4.b

Iskolai vers- és prózamondó verseny

1-2. évfolyam:

vers

  1. Váradi Emma 1.a
  2. Láng Veronika 1.a és Darvas Emma 1.b
  3. Veres Laura 1.c és Tóth Domonkos 2.a

 

próza

  1. Vida Bálint 2.b
  2. Muraközi Hanna 1.c
  3. Szentesi Gordon Vilmos 2.a és Gulyás Réka Judit 2.c

 

 

3-4. évfolyam:

vers

  1. Lóka Viktória 4.c
  2. Kovács-Kemény Ákos 4.c és László Dóra 4.b
  3. Kovács Maja 3.c és Sarusi-Kis Balázs 4.b

 

próza

  1. Keszég Zsigmond 4.a
  2. Molnár Maja 4.b
  3. Kincses Kolos 4.c és Berényi-Sima Lajos 4.b

Iskolai angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

  1. évfolyam:

vers

  1. Frank Zsófia 3.b
  2. Ördög Dorka 3.b
  3. Cseh Lilianna 3.a

 

próza

  1. Demjén Laura 3.a
  2. Horváth Zalán 3.c
  3. Tényi Milán 3.c

 

  1. évfolyam:

vers

  1. Lóka Viktória 4.c
  2. Berényi-Sima Lajos 4.b
  3. Szőllőssy Fanny 4.a

 

próza

  1. Csengeri Alma 4.c
  2. Juhász-Molnár Erik 4.a
  3. Kullai Ádám 4.b

 

5-6. évfolyam:

vers

  1. Horváth Hanna 6.b
  2. Bíró Benedek 5.c
  3. Kömöz Dorka 6.b és Lauthán Károly 5.a

 

próza

  1. Jónás Gergő 5.c és Slagt Laura 6.c
  2. Bata Emese 5.a
  3. Hajdu Márton 5.b

 

külön kategória,vers

  1. Németh Márton 6.a
  2. Bailey Kámea 5.c
  3. Harmati Adél 5.a

 

külön kategória, próza

  1. Makra Csongor 6.b
  2. Sólyom Anna 6.a
  3. Rahmeh Zayed 5.a

 

7-8. évfolyam:

vers

  1. Bíró Maja 8.c és Gerő Botond 8.a
  2. Gábeli Rebeka 8.c
  3. Takács András 7.a

 

próza

  1. El-Hindi Layan 8.c
  2. Tidrenczel Hanna 7.a

 

külön kategória,vers

  1. Kovács Ákos 8.c
  2. Bailey Kelen 8.c
  3. Vida Sára 7.a

Bolyai Matematika Csapatverseny – területi forduló

 3. évfolyam:

  1. hely MATEK-KOSOK: Juhász-Molnár Mirkó, Horváth Petra, Pozsár András, Muszev Krisztián 2.a

 

 4. évfolyam:

6hely Agymanok: Balaton Szofi, Berényi-Sima Lajos, Kullai Ádám, Tóth Eszter 4.b

 

 5. évfolyam:

4. hely Négy kisokos: Pozsár Eszter Adél, Jónás Gergő, Turi Anna, Rádi Lilla 5.c

5.hely Egyenletek: Szabó Nikoletta, Koós Veronika, Kovács Erik, Zimmermann Igor 5.b

6. hely Négyzetgyök Erek: Bíró Benedek, Hadházy Dávid, Kovács Bálint, Szemlér Bálint 5.c

 

 7. évfolyam:

4. hely Matekaticák: Vida Sára, Major Zsófia, Komár Lili, Lengyel Petra 7.a

5. hely IKSZIPSZILOZÉ: Siba Gergely, Miczki Marcell, Kozma Szabolcs, Darvas Gábor 7.b


„Open Curtain” országos angol nyelvű drámafesztivál két tanítási nyelvű általános iskolák számára

  1. korcsoport

Arany fokozat az 5.a és a 6.b csapata a „LOST KIDS” című produkcióval.